FESTOOL D 14X750/18 BU DOMINO deuvelstokken beuken (18 st.) - 498689
 69,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
doos
  • Bezorging door DHL
Professionele beukenhouten DOMINO deuvels
Productomschrijving
Stabiel. Stabieler. DOMINO.
  • Standaard product kan individueel op de vereiste deuvellengte worden gezaagd
  • Door de zijdelingse langsgroeven kan overtollige lijm naar buiten komen
  • 100 % draaiveilig al vanaf de eerste DOMINO deuvel
Geschikt voor
  • DOMINO-verbindingen waarbij een speciale deuvellengte nodig is
  • Stabiele verbindingen in massief hout en plaatmateriaal
  • Meubel-, stand- en winkelbouw
  • Voor DF 700
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 750 mm
  • Materiaal: Beuk
  • Domino steen: Ja
  • Dikte: 14 mm
  • Aantal per box: 18
  • Product Range: Festool Domino
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549171066
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 498689
Lengte
750 mm
Materiaal
Beuk
Domino steen
Ja
Dikte
14 mm
Aantal per box
18
Afmetingen
14.00 x 750.00 x 27.90 mm